Apie paslaugą

Dėkojame, kad domitės Advokatų kontoros ADER teisininkų teikiamomis paslaugomis, vertiname ir džiaugiamės Jūsų laiku skirtu mums.

Sistemingai tobulindami įgytas žinias, turėdami unikalios patirties laikome save klasikines advokatų ir bendražmogiškas vertybes puoselėjančia komanda, gebančia teikti etiškas ir kokybiškas teisines paslaugas.

Kontoros teisininkai beveik 20 metų specializuojasi turizmo teisėje. Kontoros advokatai aktyviai dalyvauja turizmo santykių teisėkūroje, mokymuose, rengia straipsnius ir pranešimus. Per šį laikotarpį įgijome unikalių žinių bei patirties, reikalingos įgyvendinant tiek turistų, tiek turizmo paslaugų teikėjų interesus. Siekiant optimizuoti turistų patirtų nepatogumų bei nuostolių struktūrą, esame sukūrę elektroninį įrankį,- www.kelioniuadvokatas.lt, kurio pagalba turistai nepatirdami ženklių laiko sąnaudų, gali deleguoti mums turizmo sferoje kilusias problemas, kurių nagrinėjimo ir sprendimų operatyvumu ir efektyvumu esame garantuoti. Kadangi teisines paslaugas Jums teikia advokatai, Klientų patirtos išlaidos už teisinę pagalbą teismuose, sėkmės atveju atlyginamos kitos proceso šalies.

Kontoros teisininkai nuolat rengia ir spausdina mokslinius ir praktinius straipsnius aktualiais teisės taikymo ir aiškinimo klausimais, dalyvauja teisės aktų rengimo ir tobulinimo darbo grupėse.

Kontoros teisininkai nuolat rengia ir spausdina mokslinius ir praktinius straipsnius aktualiais teisės taikymo ir aiškinimo klausimais, dalyvauja teisės aktų rengimo ir tobulinimo darbo grupėse.

Teisinės paslaugos teikiamos lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Jūsų pageidavimu, papildomos ir Jums aktualios informacijos kontoros kompetencijos bei praktikos klausimais, mielai galėtume suteikti susitikimo metu.

Esame IRZ Netzwerk tinklo nariai, kuriam priklauso Rytų ir Vidurio Europos advokatai, atlikę praktiką Vokietijos advokatų kontorose ir įgiję teorinių bei praktinių Vokietijos teisės žinių, todėl turime puikias galimybes atstovauti Jūsų interesams arba rekomenduoti Partnerius bet kurioje iš šių šalių.

Paslaugos

Įgyvendinant keliautojų teises, teikiamos šios teisinės paslaugos: